Florya Oto Yıkama

Florya Oto Yıkama

Florya oto yıkama

Yıkama işleminden önce tüm zemin yüzeylerini uygun bir şekilde toz ve kirden arındırmak gereklidir. Derinlemesine temizlik için vakumlu süpürgeler ve temizlik kimyasalları dikkatlice kullanılır. Aracınızın iç bölümünü detaylı temizledikten sonra dış yüzeyi ,lastik ve jantlar da aynı titizlikle temizler. Deneyimli ve bilgi sahibi ekibimiz her model araç için ihtiyacina yönelik bakım ve temizlik uygular. Florya oto yıkama işleminde tercih edilen firmamız aynı zamanda Motor bakım ve temizliği ile de aracınızın ihtiyacına uygun hizmet verir.

oto yıkama için kullanılan malzemeler

Aracınızın temizliği kadar döşemeleri ve boya yüzlerine zarar vermemek de önemlidir. Temizlik kimyasalları çok etkili malzeme olduğu için miktarı doğru ayarlanmalıdır. Bu nedenle Temizlik için kullanılan her malzeme itinayla seçilir. Kaliteli ve etkili kimyasal temizleyiciler araç döşeme ve aksesuarlarını temizlerken aynı zamanda bakım da yaparak kullanım ömrünü uzatır. Carty oto yıkama ve temizlik malzemelerinde kaliteden ödün vermez. Sonuç olarak aracınıza zarar vermeden temizlik ve bakımı benimseyen firmamız deneyim ve bilgi birikimiyle hizmet vermeye devam ediyor.

İç dış temizlik ne zaman yapılır

Aracınızın bakım ve temizliği için düzenli aralıklarla yapılması gerekli bir ihtiyaçtır. Çünkü sürekli kullanılan arabaların iç kısmı kullanım sıklığına bağlı olarak sağlığımızı olumsuz etkiler. Aracınızın tüm ic dis temizliği için Carty oto yıkama merkezimiz siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor.

Oto yıkama sunulan hizmetler

Carty oto yıkama firmamızın hizmetlerimizin yılların deneyimi ile kaliteli olarak değerli müşterilerimize sunarız. Aracınızın iç dış detaylı temizliği , pasta cila işlemleri ,seramik kaplama,folyo kaplama,cam filmi itinayla yapılır. İstanbul’da zaman yönetimi çok önemlidir. Aracınızın temizliği için İkitelli organize sanayi Bölgesinde bulunan firmamıza teslim edemeyen müşterilerimiz için araç teslim alma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Aracınızı istediğiniz adresten alıp gereken tüm temizlik yıkama işlemlerinden sonra ilettiginiz adrese teslim ediyoruz.  Detaylı ve randevu için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Oto yıkama iletişim

Carty oto yıkama firmamız İkitelli organize sanayi bölgesinde Demirciler sanayi sitesinde yer almaktadır. Web sitemizde adres bilgileri günceldir. Hizmetlerimiz ve aklınıza takılan her soru için İletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.

Related Posts

Küçükçekmece oto kuaför

Profeyonel oto kuaförü hizmetleri Küçükçekmece oto kuaför firmaları arasında kaliteli hizmetlerimizle kendimizi ispatladık. Profesyonel ekip…Devamı

İkitelli Oto Kuaför

İkitelli Oto Kuaför İkitelli oto kuaför firmamız Demirci Sanayi LP lm  Sitesinde bulunur. İkitelli Organize…Devamı

Florya oto kuaför

Florya oto kuaför Carty oto yıkama firmamız sunduğu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde Florya oto kuaför formaları…Devamı
×

Enter your keyword