Hakkımızda

Carty Oto Uygulama Merkezi, detaylı iç temizlik, pasta cila, seramik kaplama, folyo kaplama, cam filmi ve bu gruptaki uygulama alanlarında hizmet vermektedir.

Markamız, alanında uzman kadrosuyla, son teknoloji ekipman ve Dünya markası ürünleriyle müşteri memnuniyeti ilkesi ve bunun garantisi ile alanında hizmet sunmaktadır. Sektörün lider kuruluşları arasında yer almak için yola çıkan markamız, yerinden araç alımı ve uygulama sonrası teslimatı ile, size en kıymetli olan zamanınızı geri veriyor, aracınızın temizliği dışında doğal olarak maruz kaldığı etkenleri de aracınızdan yok ediyor.

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar, güler yüzlü hizmeti, zamanında teslimat prensibi, yüksek kaliteli ürün kullanımı ile sektöre kalıcı imzasını atmış, birçok markanın ulaşamadığı %100 müşteri memnuniyetine ulaşmıştır. Her araca özel uygulama yapılan şirketimizde, temizliğin sağılınız açısından ne kadar önemli olduğu bilinci ile hareket edilmekte,  personelimizin gerek müşteri ilişkileri gerekse iş alanındaki eğitimleri periyodik olarak yapılmaktadır.

Markamız, sektöre attığı her başarılı imzanın altında katkısı olan siz değerli müşterilerinin güvenine layık kalmak için kalitesinden, prensiplerinden ve ilkelerinden vazgeçmeyerek sektördeki varlığını sürdürmeye devam edecektir.  

×