Başakşehir Detaylı Oto Temizlik

Başakşehir Detaylı Oto Temizlik

Detaylı Oto Temizlik Nedir

Arabalar hayatın bir parçası olarak gündelik işlerimizi kolaylaştırıyor . Aracınız bakım ve temizliğe ihtiyaç duyar.  Günlük yaşamda sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz araçlarla farklı yerlere gidersiniz. Gündelik kullanımın ve hava koşullarına bağlı olarak da arabanızın iç ve dış kısımları kirlenecektir.  Arabanızda geçirdiğiniz süre arttıkça detaylı iç temizlik ihtiyacı artacaktır. Aracınız için Başakşehir detaylı oto temizlik yaptırabileceğiniz firmamızda detaylı temizlik uzman ekip tarafından arabanın halı döşemesinden tavan kaplamasına kadar araç içinde yer alan her detayın gerekli kimyasallar ve araçlar kullanılarak özenle yapılmasıdır. Burada dikkat edilmesi gereken temizlik yapan ekibin konusunda deneyimli ve kullanılan kimyasallar ve araçlar hakkında bilgi sahibi olmasıdır. Aksi takdirde kullanılan kimyasal malzemelerin çok fazla kullanımı araç içindeki deri döşemeye zarar verir.

Detaylı İç Temizlik Nasıl Yapılır

Arabanın içinde bulunan tüm halı döşemeleri için öncelikle yüksek vakumlu süpürge ile kaba temizliği yapılmalıdır.  Tekstil yüzeylerin temizliği için basınçlı hava ile çalışan özel uçlu süpürgeler kullanılmaktadır. Detaylı temizlik için deri olan iç döşeme yıpratılmamalıdır. Cam yüzeyler , halı döşemeler ve deri yüzeyler için ayrı bez ve temizleyiciler kullanılması detaylı temizliğin en önemli kuralıdır.  Kullanılan kimyasallar iç döşemelere zarar vermeyecek içeriklere sahiptir sonuç olarak araç içi döşemelere zarar verilmemiş olur.   Deneyimli ekibimiz kullanılan kimyasal miktarını dikkatlice belirlemektedir.  Bu şekilde Araç içi dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlemlerimiz özenle ve dikkatle yapılmaktadır . Başakşehir detaylı temizlik işlemleri firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Detaylı Temizlik Faydaları Nelerdir

Başakşehir detaylı temizlik ,konusunda deneyimli ekibimiz tarafından özenle yapılmaktadır. Aracınızın içinde yer alan döşemelere zarar vermeden detaylı temizlik yapmak çok önemlidir.  Daha sonrasında Arabanın içinde yer alan taban halı döşemesi , koltuk , tavan döşemesi , direksiyon , gösterge paneli  , bagaj halısının temizliği deneyimli ekibimiz tarafından titizlikle yapılır.  Arabanızın kullanım sıklığına bağlı olarak araç içinde oluşan kir , toz ve sağlığımızı olumsuz etkileyen bakterilerin yok edilmelidir.  Arabanın içinde bulunan tüm halı döşemeleri bagaj halısı da dahil olmak üzere temizliğinde öncelikle yüksek vakumlu süpürge kullanırlar. Tüm halı döşemesi basınçlı hava ile çalışan özel uçlu kullanılan süpürgeler halı yüzeylerinin deforme olmasını engeller. Arabanın iç dış yüzeylerine uygun kimyasal malzemeler ve her yüzeye ayrı mikrofiber bez ve fırçalar kullanarak temizlik yapılır. Kullanılan malzemeler iç döşemeleri zarar vermeyecek içeriklere sahiptir.  Deneyimli ekibimiz kullanılan kimyasal miktarını dikkatlice belirlemektedir. Başakşehir detaylı temizlik işlemleri firmamızda profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Aracınız için detaylı iç temizliğin düzenli yapılması her şeyden önce sağlığınız için faydalıdır.

Detaylı Temizlik Süresi Nedir

Aracınızın hava koşullarına ve kullanılmasına bağlı olarak detaylı temizlik süreleri değişmektedir. Ortalama 2 ile 4 saat arasında değişen süreler ortalama bitiş süreleridir. Çünkü aracın kirlilik durumuna göre her detaylı temizlik işleminin süresi değişir. Aracınızın iç ve dış temizliği için uygun temizlik malzemeleri kullanılmaktadır . Aracınız temizlik sonrası kısa sürede kullanıma hazır hale gelir. Arabanın iç temizliğinde kullanılan köpük kıvamlı temizleyiciler araç içinde fazla ıslanma yapmaz. Sonuç olarak bu durum arabanın teslim süresini kısaltır. Vakumlu süpürgeler halı döşemelerinin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Dış temizlik için kullanılan kimyasal maddeler arabanın boyasına zarar vermeyecek içeriğe sahiptir. Mesela temizlik için kullanılan bezler de mutlaka mikrofiber tercih edilmektedir. Başka bir deyişle Aracınızın temizliğini hava şartlarına göre ayarlayabilirsiniz. Sonuç olarak Firmamızla iletişime geçerek düzenli temizleme planı oluşturabilirsiniz.

Detaylı iç Temizlik için nereye gidilir

Firmamız Başakşehir, Küçükçekmece, ikitelli ,Bağcılar bölgelerine en yakın mesafededir. Bu nedenle ulaşım oldukça kolaydır. Başakşehir detaylı temizlik firmaları arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. İkitelli organize sanayi bölgesindeki firmamız Demirciler sanayi sitesinde yer almaktadır. Ayıca firmamız Tem ve çevre yolu bağlantı yollarına yakın mesafededir. Aracınızın iç ve dış detaylı temizliği için iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. web sitemizde yer alan güncel adresimize aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul’da zaman yönetimi zor olabiliyor bu sebeple aracını bırakacak ve teslim alacak zamanı olmayan müşterilerimiz için özel bir hizmetimiz bulunmaktadır. bu hizmetten yararlanmak için ilk olarak Web sitemizde bulunan araç teslim formunu doldurmalısınız. Hizmetimiz kapsamında arabalarınız formda bildirdiğiniz adresten teslim alınmakta ve yine formda bildirdiğiniz adrese teslim edilmektedir. Benzer şekilde Detaylı bilgi ve randevu almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca Web sitemizde bulunan WhatsApp butonunda bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.

Related Posts

Küçükçekmece oto kuaför

Profeyonel oto kuaförü hizmetleri Küçükçekmece oto kuaför firmaları arasında kaliteli hizmetlerimizle kendimizi ispatladık. Profesyonel ekip…Devamı

İkitelli Oto Kuaför

İkitelli Oto Kuaför İkitelli oto kuaför firmamız Demirci Sanayi LP lm  Sitesinde bulunur. İkitelli Organize…Devamı

Florya oto kuaför

Florya oto kuaför Carty oto yıkama firmamız sunduğu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde Florya oto kuaför formaları…Devamı
×

Enter your keyword