İkitelli Oto Kuaför

İkitelli Oto Kuaför

İkitelli Oto Kuaför

İkitelli oto kuaför firmamız Demirci Sanayi LP lm  Sitesinde bulunur. İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan oto kuaför servisimizde seramik kaplamadan hijyenik iç detaylı temizlige kadar birçok hizmeti aynı çatı altında topladık.

Oto kuaförü ne yapıyor?

Oto kuaför iç detaylı temizlikten,  motor bakımı ve boya koruma işini yapar.  Kısmı işlem olabildiği gibi geniz cai komple bir oto kuaför hizmeti de alabilirsiniz. Uzman ekibimiz oto kuaför işlemlerini uygularken temizliğin yanı sıra bakım ve onarım işlerini de tamamlar . Bu şekilde aracınız sağlığa uygun bir iç kısma kavuşur. Çünkü tüm yüzeylere ayrı ve özel uygulanan leke çıkarıcı, temizleme , bakım koruma için kullanılan malzemeler oldukça kalitelidir.

Oto kuaför Araç teslim hizmetinden nasıl yararlanılır?

Carty oto yıkama servisimizin yeni bir hizmeti başlamıştır. Şöyleki Oto kuaför firmamız İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alıyor.  Bunun sonucunda evre ilçelere yakın olmasına rağmen bazen müşterilerimiz araçlarını getirecek zamanı bulamıyor. Bu nedenle yıkama ve temizlik süreci uzuyor süreç uzadıkça hem araç daha çok kirlenir hem de araç içi mikrop ve bakterilerin çoğalmasına sebep olur. Bu sorunlardan yola çıkarak yeni hizmetimizi hayata geçirdik. Araç teslim hizmetimiz sayesinde artık aracınızı bırakmanıza gerek yok. Belirttiğiniz adresten aracınızı alıp bildirdiğiniz adrese teslim ediyoruz.

Ot kuaför seçerken nelere dikkat edilir

Oto kuaför sektöründe bir sürü firma var. Az bir sermaye ile de kolaylıkla oto kuaför açılıyor. Bu nedenle kaliteli iş çıkarmak referansli müşteri yaratmak bizim önceliğimizdir. Bunun için konusunda bilgili deneyim çalışma arkadaşları ile her araç marka model için ihtiyaca yönelik kuaför hizmeti veriyoruz. Oto kuaför seçimi için en önemli husus temizliği yapacak personeldir. Bu sebeple Oto kuaför işlemleri ciddiyet ve özenle yapılır. Çünkü tüm oto kuafor işleri döşemeden plastik yüzeye kadar ayrı ayrı ve detaylı yaparız. Aracınızı tam anlamıyla her ayrıntısına kadar özenle temizliyoruz. Sonuç olarak  İşlem bitiminde araç içi sağlığınıza uygundur. Tüm dış yüzeyin  bakım ve onarımı yapıyoruz.

İletişim

Yeni çıkan ve tüm oto kuaför işlemlerimiz için web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Bu şekilde randevu alarak sıra beklemeden yıkama yaptırabilirsiniz. Araç teslim hizmetimiz için de güncel iletişim numaranızı arayabilirsiniz.

Related Posts

Küçükçekmece oto kuaför

Profeyonel oto kuaförü hizmetleri Küçükçekmece oto kuaför firmaları arasında kaliteli hizmetlerimizle kendimizi ispatladık. Profesyonel ekip…Devamı

Florya oto kuaför

Florya oto kuaför Carty oto yıkama firmamız sunduğu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde Florya oto kuaför formaları…Devamı
×

Enter your keyword