Başakşehir Oto Yıkama

Başakşehir Oto Yıkama

Oto yıkama nedir

Aracınızın iç ve dış kısımları tüm aksam ve döşemelerin çeşitli kimyasal temizleyiciler ve özel başlıklı süpürgeler ile detaylı temizlenmesi olarak tanımlayabiliriz. Başakşehir oto yıkama alanında referans verilebilir hizmet sunuyoruz. Bunun sayesinde müşterilerimiz memnuniyetlerini yakınları ile paylaşıyor. Sonuç olarak her geçen gün memnun müşteri sayımız artıyor.

İç dış yıkama nasıl yapılır

Aracınızın temizliği için, iç döşemeleri , deri ve plastik yüzeylere uygun etkili ancak arabaya zarar vermeyecek temizlikte malzemeleri kullanırız. Halı döşemeleri gibi tekstil yüzeylerde Özel başlıklı ve emişi güçlü süpürgeler kullanırız. Bu şekilde kullanılan makineler döşemelerin yüzeyinde bulunan kir ve tozlardan kısa sürede kurtulmamızı sağlıyor. Her yüzeye farklı mikrofiber kullanılması gereklidir.

Yıkama ne kadar sürer

Arabanızın temizliğini kullanım ve hava şartlarına bağlı kirlilik seviyesine göre deneyimli çalışanlarımız itinayla yapar. Temizlik süresini etkileyen birçok unsur vardır. Aracınızın iç bölümünün en son ne zaman temizlendiği , araç içi kullanımda kirliliğe sebep olacak mesela sigara içilmesi gibi durumlar temizlik süresini uzatır. Firmamızı tercih eden her müşterimiz için araca özel temizlik yaparız. Bu şekilde hem zamandan kazanırız hem de temizlik sonrası müşterilerimiz memnun kalır.

Oto yıkama düzenli yapılmasının faydaları

Başakşehir oto yıkama firması olarak aracını düzenli aralıklarla getiren müşterilerimiz her geçen gün artıyor. Arabaların düzenli olarak uzman kişiler tarafından temizlenmesi gerekir. Kendi yapacağınız temizlik sürecinde yanlış temizleyiciler kullanmanız yüzeye uygun olmayan araçlarla temizlik yapmanız aracına zarar verecektir. Oto yıkama ciddiye alınması gereken bir konudur. Aracınızı tanıyan ve ihtiyaçlarını bilen bir ekibin yapacağı temizlik hem zamandan kazandırır hem de arabanızın kullanım ömrünü uzatır.

Başakşehir oto iç dış yıkama nasıl gidilir

Beyaz yaka nüfusun yoğun olduğu Başakşehir, Halkalı, İkitelli bölgesinde yer alan firmamıza ulaşım oldukça kolaydır. Tem bağlantı yollarına yakındır. Basın ekspres yolu güzergahından gelebilirsiniz. Yine İkitelli organize sanayi Bölgesi tabelalarını takip edebilirsiniz. Demirciler sanayi sitesinde yer alan firmamız bölgeye en yakın oto yıkamalardan birisidir. Randevu ile çalışıyoruz. Yoğunluktan etkilenmemek için araç temizlik talebinizi iletişim bilgilerimizden ulaşarak iletebilirsiniz. Web sitemizde yer alan adresimiz günceldir

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz yayınlanmayacak.

Related Posts

Küçükçekmece oto kuaför

Profeyonel oto kuaförü hizmetleri Küçükçekmece oto kuaför firmaları arasında kaliteli hizmetlerimizle kendimizi ispatladık. Profesyonel ekip…Devamı

İkitelli Oto Kuaför

İkitelli Oto Kuaför İkitelli oto kuaför firmamız Demirci Sanayi LP lm  Sitesinde bulunur. İkitelli Organize…Devamı

Florya oto kuaför

Florya oto kuaför Carty oto yıkama firmamız sunduğu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde Florya oto kuaför formaları…Devamı
×

Enter your keyword