Küçükçekmece detaylı oto yıkama

Küçükçekmece detaylı oto yıkama

Küçükçekmece Detaylı oto yıkama nedir ?

Küçükçekmece detaylı oto yıkama işlemlerinde tercih edilen Carty oto yıkama hizmetleridir. İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan Demirciler Sanayi Sitesinde yer alır. Profesyonel hizmet anlayışı ile müşterilerimizle bağımız her geçen  gün artıyor.  Bağlı müşterilerimizin referansları ile daha da güçleniyoruz. Bunun sonucunda siz müşterilerimiz için yeni kampanya ve hizmetleri hayata geçirmekten keyif alıyoruz. 

Detaylı oto temizleme nasıl yapılır ? 

Arabalar özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde ulaşım için vazgeçilmezdir. Yoğun kullanım sonucunda kirlenen hatta hijyenik olmayan araçların detaylı yıkama ile temizlenmesi oldukça önemlidir. Küçükçekmece detaylı oto yıkama için Carty oto yıkama servislerimizde bölgesel olabileceği gibi istenirse cam fitilleri dahil olmak üzere aracın her ayrıntısı titizlikle temizleriz. 

Oto yıkama aşamaları nelerdir

Arabalar çok farklı yüzeylerden oluşur. Örneğin koltuklar deri döşeme ya da kumaş döşeme olur. Taban ve tavan döşemeleri özel kumaş ve halılardan yapılır. Bununla beraber araç içi aksamları plastik , deri ya da farklı yüzeylerden oluşur. Bu nedenle her döşeme ve yüzey için ayrı temizlik ekipmanları ve malzemeleri kullanırız. Profesyonel temizlik ekibimiz her araç için ayrı temizlik bezi kullanmaya özen gösterir. Her yüzeye uygun ekipmanlarımız vardır ayrıca kimyasal temizleyiciler kullanırız. 

Oto yıkama kullanılan araç gereçler nelerdir?

Aracınızı kendiniz de temizleyebilirsiniz ancak profesyonel bir temizlik ile elde edeceğiniz sonuç daha tatmin edici olur. Carty oto yıkama hizmetlerinde kaliteyi ön planda tutarız. Küçükçekmece detaylı oto yıkama servisimizde araç temizliği için gerekli tüm ekipmanlar mevcuttur. Aynı zamanda Vakumlu oto süpürgeler, her yüzey için ayrı süpürge başlıkları, iç döşeme ve akşamlar için gerekli fırça, bez ve sünger , basınçlı temizlik araçları. Bunların yanı sıra leke çıkarıcı kimyasal temizleyiciler, oto kokuları,her yüzey için özel  parlatıcı , yıkama köpüğü ve motor yıkama için temizlik malzemeleri vardır. 

Detaylı oto yıkama servislerine nasıl ulaşılır ?

Carty profesyonel oto yıkama hizmetlerinden yararlanmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Güncel adres ve iletişim bilgilerimiz web sitemizde iletişim bölümünde bulunmaktadır. İsterseniz iletişim formu doldurarak da size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. Tüm hizmetlerin fiyat bilgileri ve avantajlı kampanyalar hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Related Posts

Küçükçekmece oto kuaför

Profeyonel oto kuaförü hizmetleri Küçükçekmece oto kuaför firmaları arasında kaliteli hizmetlerimizle kendimizi ispatladık. Profesyonel ekip…Devamı

İkitelli Oto Kuaför

İkitelli Oto Kuaför İkitelli oto kuaför firmamız Demirci Sanayi LP lm  Sitesinde bulunur. İkitelli Organize…Devamı

Florya oto kuaför

Florya oto kuaför Carty oto yıkama firmamız sunduğu ayrıcalıklı hizmetler sayesinde Florya oto kuaför formaları…Devamı
×

Enter your keyword